Oferta klastra

MŚP Go Digital

MSP Go DIgital

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi "MŚP Go Digital".

"MŚP Go Digital” została wdrożona w ramach projektu pt. „Rozwój potencjału koordynatora SA&AM wraz z rozwojem nowych usług". Jest to usługa modularna, którą można dostosować do konkretnych wyzwań w organizacji. Zawiera szkolenia i warsztaty zarówno zamknięte, opracowane według potrzeb danego podmiotu, jak i otwarte dla wielu firm. Podczas sesji szkoleniowych „Go digital or go home” prezentowane są kompleksowe aspekty Przemysłu 4.0. Korzystając z technik VR uczestnik porusza się w fabryce, w której niektóre procesy odbywają się tradycyjnie, a inne już w sposób zautomatyzowany lub zrobotyzowany.

Mobilne Centrum Demonstracyjne odwiedza województwa: śląskie, opolskie i łódzkie zapraszając na 3-4 godzinne spotkania z ekspertami Przemysłu 4.0. W wydarzeniach biorą udział dostawcy technologii oraz integratorzy, którzy przedstawiają aktualne, rynkowe rozwiązania i szkolą z ich stosowania. Słuchacze mogą dotknąć, zobaczyć, przetestować – roboty, coboty, AGV, systemy gromadzenia i przetwarzania danych, technologie wizualnej kontroli jakości i wiele innych. Przedsiębiorcy, którzy po takich warsztatach wiedzą, że transformacja cyfrowa jest dla nich szansą na przetrwanie, mogą porozmawiać z ekspertami Klastra SA&AM na temat opracowania dedykowanego planu transformacji cyfrowej dla ich organizacji.

 

 

Sprawdź ofertę:

oferta

 

Skorzystaj z usługi- zgłoś się poprzez formularz rejestracyjny.

 

Regulamin

 

Usługa MŚP Go Digital powstała w ramach projektu pn. "Rozwój potencjału koordynatora SA&AM wraz z rozwojem nowych usług", w ramach Osi Priorytetowej 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, Działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, Poddziałanie 2.3.7 Rozwój potencjału koordynatorów Krajowych Klastrów Kluczowych, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

logo

Fundusze EU