Aktualności

Zgromadzenie Członków Klastra SA&AM 2024r.

2024 04 11 ZgromadzenieCK

 

Szanowni Członkowie Klastra SA&AM,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na coroczne Zgromadzenie Członków Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing, które odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2024 roku, w godzinach 14.00-19.00 w Hotelu Novotel, Katowice ul. Roździeńskiego 16.

Potencjał Klastra SA&AM to już ponad 220 podmiotów i instytucji. Podczas corocznego Zgromadzenia chcemy podsumować działania Klastra SA&AM zrealizowane wspólnie z Państwem w ubiegłym roku i opowiedzieć o planach związanych z nowymi usługami i projektami, które przed nami.
W części oficjalnej, branżowi eksperci zarysują obraz zmian jakie czekają przemysł motoryzacyjny oraz przestawią wyniki najnowszej edycji badania Global Automotive Executive Survey (KPMG).

Podczas wydarzenia po raz kolejny odbędzie się klastrowy Mixer B2B, podczas którego wszyscy Państwo będziecie mieli okazję przedstawić swoją organizację pozostałym uczestnikom Klastra, porozmawiać i lepiej się poznać z firmami i organizacjami działającymi w ramach naszej wspólnej inicjatywy Silesia Automotive & Advanced Manufacturing.

Agenda:

14:00 - 15:00     Wspólny Lunch w restauracji hotelowej
15:00 - 16:30     Cześć oficjalna na sali konferencyjnej:

  • Przywitanie gości - dr Janusz Michałek, Prezes Zarządu Katowickiej SSE, Przewodniczący Rady Programowej Klastra SA&AM
  • Podsumowanie działań Klastra SA&AM zrealizowanych w roku 2023, Łukasz Górecki, Dyrektor Klastra SA&AM
  • „Zero” wymaga – wyzwania przemysłu motoryzacyjnego, Luk Palmen, Manager ds. Innowacji i Kooperacji Klastra SA&AM
  • "Global Automotive Executive Survey" - wyniki 24 edycji badania KPMG, Przemysław Szywacz, Partner, Lider doradców dla branży motoryzacyjnej KPMG w Polsce

16:30 – 18:00     Mixer B2B Klastra SA&AM
18:00 – 19:00     Indywidualny networking   

Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pomocą STREFY KLASTRA:

REJESTRACJA


Osobą kontaktową w sprawie wydarzenia jest: Magdalena Cader – tel. +48 506 384 675
UWAGA. Osoby, które posiadają konto na STREFA KLASTRA korzystają z opcji ZALOGUJ i dokonują rejestracji na STREFIE KLASTRA. Osoby które nie posiadają konta w STREFIE KLASTRA zachęcamy do rejestracji lub mogą skorzystać z formularza zewnętrznego.

Zgromadzenie Członków Klastra skierowane jest do kardy zarządzającej przedsiębiorstw i instytucji działających w Klastrze, zakładamy limit do 2 osób z organizacji.

Liczymy na Państwa udział

Fundusze EU