Aktualności

Webinarium "In 4 steps to Supply Chain Risk Management"

2020 07 08 Supply chain 15 lipca

 

Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing zaprasza do udziału w spotkaniu online „In 4 steps to Supply Chain Risk Management”, organizowanym w dniu 15.07.2020 we współpracy z firmą Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o. – członkiem klastra SA&AM. Spotkanie jest odpowiedzią na szereg wyzwań, przed którymi stoi sektor motoryzacyjny w związku ze zmianami w globalnych łańcuchach dostaw. Wieści o załamaniu się dotychczasowego ładu międzynarodowego handlu, o wycofaniu się koncernów z Azji i o relokowaniu aktywności w Europie, a także o nowych sposobach projektowania i produkowania pojazdów prędzej niż później będą również dotykać przedsiębiorstwa w Polsce. Mimo, że centra decyzyjne w wielu przypadkach znajdują się poza granicami Polski, to warto mieć świadomość aspektów, które mogą oddziaływać na łańcuchy dostaw.

Cel spotkania

Celem webinarium jest zrozumienie znaczenia zarządzania ryzykiem w łańcuchach dostaw w oparciu o teoretyczne fundamenty i praktyczne przykłady przedstawione przez Prof. Dr. Dirk H. Hartel z Duale Hochschule Baden-Württemberg Stuttgart oraz Dr. Volker Sudbrink, dyrektor zarządzający Müller - Die lila Consult GmbH. Prezentacja i dyskusja będzie w języku angielskim.

 

Logistyka w motoryzacji

"In 4 steps to Supply Chain Risk Management"

Data: 15.07.2020

Godzina: 9:30 - 11:00

 

Agenda

09.30:    Welcome

09.40:    In 4 steps to supply chain risk management

Prof. Dr. Dirk H. Hartel - HBW Stuttgart 

Dr. Volker Sudbrink – Müller - Die lila Logistik

10.20:    Q&A, best practice exchange

11.00:    End

 

Firma Müller - Die lila Logistik AG przygotowała białą księgę na temat zarządzania ryzykiem w łańcuchach wartości, którą można nieodpłatnie otrzymać po rejestracji.

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację za pomocą niniejszego linku:

https://offers.lila-logistik.com/pl/supply-chain-risk-management

 

Prosimy również o potwierdzenie udziału na adres e-mail: lpalmen@silesia-automotive.pl do 09 lipca 2020 roku oraz
o wskazanie osoby, która będzie reprezentować Państwa organizację na tym spotkaniu. Pozwoli nam to odpowiednio prowadzić część Q&A i wymiany dobrych praktyk dotyczących zarządzania ryzykiem w łańcuchu dostaw.

 

Do zobaczenia

Zespół Klastra SA&AM