Aktualności

SA&AM Kluczowym Klastrem Krajowym !

SAAM KKK

Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing (SA&AM) w gronie Kluczowych Klastrów Krajowych (KKK)!

Niezmiernie miło mi zakomunikować Państwu, że Klaster SA&AM koordynowany przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A., uzyskał prestiżowy certyfikat Kluczowego Klastra Krajowego, wydawany przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii,  klastrom o istotnym, strategicznym znaczeniu dla gospodarki kraju i wysokiej konkurencyjności międzynarodowej.

Status Kluczowego Klastra Krajowego to duże wyróżnienie dla Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing, które otwiera nowe możliwości rozwoju naszej klastrowej inicjatywy.

Uzyskanie certyfikatu Krajowego Klastra Kluczowego to efekt wieloletniej pracy zespołu koordynatora Klastra SA&AM oraz zaangażowania członków klastra, za co wszystkim gorąco dziękuję.

Oficjalna ceremonia wręczenia statusu Kluczowego Klastra Krajowego dla Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing odbędzie się w ramach „Szczytu Dyplomacji Samorządowej i Ekonomicznej w Polsce” i równocześnie „V Kongresu Klastrów Polskich” w dniu 10 września br. w Warszawie.