Aktualności

"HR BREAKFAST" Klastra SA&AM w Marco (25/02/2020)

2020 02 14 HR breakfast

„HR BREAKFAST” to nowy produkt Klastra SA&AM, skierowany do działów HR firm członkowskich. Podczas krótkich spotkań przy śniadaniu firmy będą miały okazję do wymiany dobrych praktyk z obszaru zarzadzania zasobami ludzkimi w organizacji. Gospodarzem cyklicznych spotkań „HR BREAKFAST” będą firmy zrzeszone w Klastrze SA&AM, będzie to więc także okazja do zaprezentowania swojej organizacji innym członkom klastra.

Już 25 lutego odbędzie się pierwsze spotkanie w formule „HR BREAKFAST”.  Gospodarzem spotkania będzie firma Marco z Gliwic, która pochwali się swoimi dobrymi praktykami w temacie: „Praca w środowisku pełnym wartości, czyli jak zrekrutować, wdrożyć i rozwijać pracownika, aby on rozwijał firmę?”

Zgłoszenie udziału w spotkaniu należy przesyłać na adres hr@silesia-automotive.pl. W spotkaniu mogą uczestniczyć przedstawiciele firm zrzeszonych w Klastrze SA&AM. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy także zainteresowane firmy klastrowe, którą chcą być gospodarzem kolejnych spotkań „HR BREKFAST”, do zgłaszania swoich organizacji wraz z tematem dobrych praktyk na adres: hr@silesia-automotive.pl